GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 8146154
nr 814 6154
Kannor
3 st, omkring 1900, höjd: 20-24
Kondition: nagg, slitage, skador, lagad
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:56:31
15/3 22:14:37
100 kr
18/3 16:25:23